Cecilia Haupt oljemålning

Cecilia Haupt oljemålning
Cecilia Haupt oljemålning
Cecilia Haupt oljemålning
Cecilia Haupt oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CECILIA HAUPT (född 1972): med siffror ´4545´, signerad a tergo Cecila Haupt med dedikation, olja på duk, 24x30 cm

Fläckar, ytsmuts

537074

2018-04-24