Skedar silver
2018-04-20
537077
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKEDAR, 14 st, silver, mestadels 1800-tal, varierande modeller, vikt ca 600 g
Slitage, enstaka bristningar