Marika af Ekström oljemålning

Marika af Ekström oljemålning
Marika af Ekström oljemålning
Marika af Ekström oljemålning
Marika af Ekström oljemålning
Marika af Ekström oljemålning
Marika af Ekström oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARIKA AF EKSTRÖM (1883-1968): Blomsterstilleben, signerad Marika af Ekström, olja på duk, 63x53 cm

537080

2018-04-20