Emil Johansson Thor oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EMIL JOHANSSON THOR (1889-1958): Vinterlandskap, signerad och daterad E.Johansson-Thor 40, olja på duk, 65x90 cm

537084

2018-04-20