Rörstrand

Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RÖRSTRAND, matservis, porslin, bestånde av: 30 mattallrikar, 10 djupa, 12 förrättstallrikar, 16 assietter, 3 upplägningsfat längd 28-45 cm, sockerskål på fot, såssnipa, skål på fot, kakfat diameter 36, fiskat längd 62 cm

skålfat med nagg, slitage

537089

2018-04-20