Bord Louis quinze-stil

Bord Louis quinze-stil
Bord Louis quinze-stil
Bord Louis quinze-stil
Bord Louis quinze-stil
Bord Louis quinze-stil
Bord Louis quinze-stil
Bord Louis quinze-stil
Bord Louis quinze-stil
Bord Louis quinze-stil
Bord Louis quinze-stil

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, 1800-talets andra hälft, Louis quinze-stil, fanerat i mahogny, 2 lådor i sidan, beslag i mässing, höjd 42, 66x42 cm

Lösa delar medföljer, fanérskador, lagningar, äldre låskista medföljer, nyckel saknas

537091

2018-04-20