Pop & Rock - grafik popkonst
Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
POPKONST, (2) utställningsaffischer för Galerie Junge Generation, Hamburg, 1960-talets andra hälft, Ulrich Baehr, färglitografi, signerad Baehr -67, numrerad 1/30, ca 86 x 60 cm, Sine Hansen, serigrafi, 1969, ca 83 x 60 cm. oramade
Smärre hanteringsveck, revor, märken kan förekomma
537098
2018-05-31