Damskrivbord sengustaviansk stil

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DAMSKRIVBORD, 1800-talets andra hälft, sengustaviansk stil, mahogny, lister samt fothylsor i mässing, höjd 75, 60x38 cm

Lösa delar medföljer, smärre slitage

537101

2018-04-20