Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRÖDERNA ANDERSSON, snurrfåtölj i svart skinn, kromad fyrpassfot, 1900-talets andra hälft, brickmärkt, höjd ca 97, bredd 80, sitthöjd 45 cm
Bruksslitage, repor, märken
537112
2018-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här