Snurrfåtölj Bröderna Andersson

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRÖDERNA ANDERSSON, snurrfåtölj i svart skinn, kromad fyrpassfot, 1900-talets andra hälft, brickmärkt, höjd ca 97, bredd 80, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage, repor, märken

537112

2018-04-20