Breitling 788 herrarmbandsur
Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BREITLING, armbandsur, Premier, stål, 1940-tal, manuell, plexiglas, kronograf, boett nr. 788, serie nr. 616729, cal Venus 152, fixoflexarmband (ej original), diameter 36 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, boett med slagmärken och slitage, saknar timräknare
537125
2018-04-21