Breitling 788 herrarmbandsur

Breitling 788 herrarmbandsur
Breitling 788 herrarmbandsur
Breitling 788 herrarmbandsur
Breitling 788 herrarmbandsur
Breitling 788 herrarmbandsur
Breitling 788 herrarmbandsur
Breitling 788 herrarmbandsur
Breitling 788 herrarmbandsur
Breitling 788 herrarmbandsur
Breitling 788 herrarmbandsur
Breitling 788 herrarmbandsur
Breitling 788 herrarmbandsur

Klubbat för:

16 500 SEK

15 000 SEK

BREITLING, armbandsur, Premier, stål, 1940-tal, manuell, plexiglas, kronograf, boett nr. 788, serie nr. 616729, cal Venus 152, fixoflexarmband (ej original), diameter 36 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, boett med slagmärken och slitage, saknar timräknare

537125

2018-04-21