Klubbat för:
1 800 SEK
Estimate
2 500 SEK
Description
DOXA, armbandsur, 14 k guld, 1940-tal, manuell, plexiglas, boett nr. 5427762, cal FEF 380, diameter 34,8 mm
Condition
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
537127
Date:
2018-04-21
Our archive
Past auctions