Tillbaka till katalog

Doxa herrarmbandsur i 14 k guld

Doxa herrarmbandsur i 14 k guld
Doxa herrarmbandsur i 14 k guld
Doxa herrarmbandsur i 14 k guld
Doxa herrarmbandsur i 14 k guld
Doxa herrarmbandsur i 14 k guld
Doxa herrarmbandsur i 14 k guld
Doxa herrarmbandsur i 14 k guld
Doxa herrarmbandsur i 14 k guld
Doxa herrarmbandsur i 14 k guld
Doxa herrarmbandsur i 14 k guld

Klubbat för:

1 800 SEK

Estimate

2 500 SEK

Description

DOXA, armbandsur, 14 k guld, 1940-tal, manuell, plexiglas, boett nr. 5427762, cal FEF 380, diameter 34,8 mm

Condition

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

537127

Date:

2018-04-21