Sorgsmycken
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SORGSMYCKEN, 6 st, inklusive, 1 collier med svarta pastestenar samt gul metall lås, 1 collier med fasettslipade onyx samt silver lås, 1 brosch med svarta pastestenar, försilvrat gul metall, 1 brosch med svart pastesten, silver, 1 par örhängen med svarta pastestenar samt imitation pärlor, silver, skruvstift, ring med fasettslipad hematit, silver, ringstorlek 17, längden av collier 45 cm, längden av broscher ca 4.3-7.8 cm
Slitage, ställvis anlöpning, några nagg
537130
2018-04-22