Karmfåtöljer 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KARMFÅTÖLJER, 2 st., snarlika, 1900-talets andra hälft, sk Gripsholmsfåtöljer, bemålade, rutig klädsel, sitthöjd ca 44 resp 42 cm

Slitage

537150

2018-04-20