Lodregulator 1800-talets andra hälft
2018-04-20
537154
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LODREGULATOR, 1800-talets andra hälft, urtavla med romerska siffror, fanérad i valnöt, svärtade detaljer, svarvade knoppar, höjd ca 107 cm
Dekorknoppar saknas, smärre ytskador, nyckel finns att avhämta på utlämningen