Handspegel i tenn

Handspegel i tenn
Handspegel i tenn
Handspegel i tenn
Handspegel i tenn
Handspegel i tenn
Handspegel i tenn
Handspegel i tenn
Handspegel i tenn

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANDSPEGEL, tidigt 1900-tal, tenn med graverad dekor, längd ca 23 cm

Skador till glaset, åldersrelaterat slitage, patina

537155

2018-04-20