Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANDSPEGEL, tidigt 1900-tal, tenn med graverad dekor, längd ca 23 cm
Skador till glaset, åldersrelaterat slitage, patina
537155
2018-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här