Soffbord dansk design 1960-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

SOFFBORD, teak, Danmark, 1960-tal, med tidningshylla, höjd 55, längd 140, bredd 57 cm

Repor, bruksslitage

537158

2018-04-20