Taklampa design Hans-Agne Jakobsson

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampa, 1900-talets andra hälft, 3 st lampkupor av koppar, fäste i teak, takkopp av mässing, justerbar höjd, bredd ca 52 cm

Repor, fläckar, SAV garanterar ej funktionen

537159

2018-04-20