Joan Miro

Joan Miro
Joan Miro
Joan Miro
Joan Miro

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

JOAN MIRO (1893-1983): "Lithographe IV", 1981-82, signerad Miró, XIII / LXXX , färglitografi, bladmått ca 45x37

LITTERATUR: Cramer 1255-1262

Något vågigt blad, obetydligt hörnveck

537178

2018-04-21