Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

15 000 SEK

Arviointi

18 000 SEK

Kuvaus

ANDERS ZORN (1860-1920), August Strindberg, 1910, signerad Zorn, etsning, 29,8 x 19,8 cm.

LITTERATUR: Asplund 231, Hjert & Hjert 149, ZG 231, 2 état , sällsynt

Kuntoraportti

537180

Päivämäärä:

2018-04-20