Anders Zorn etsning
Klubbat för:
15 000 SEK
Arviointi
18 000 SEK
Kuvaus
ANDERS ZORN (1860-1920), August Strindberg, 1910, signerad Zorn, etsning, 29,8 x 19,8 cm.
LITTERATUR: Asplund 231, Hjert & Hjert 149, ZG 231, 2 état , sällsynt
Kuntoraportti
537180
Päivämäärä:
2018-04-20