Helima armbandsur

Helima armbandsur
Helima armbandsur
Helima armbandsur
Helima armbandsur
Helima armbandsur
Helima armbandsur
Helima armbandsur
Helima armbandsur
Helima armbandsur
Helima armbandsur

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HELIMA, armbandsur, 14 k guld, 1960-tal, manuellt urverk, boettnr 25253, runda urtavla, diameter ca 15 mm, integrerad länk, 18k guld, längd ca 16 cm, totalvikt ca 24.6 g

SAV garanterar ej funktionen, urtavla med krackelering, armbandet med några mindre nagg

537185

2018-04-22