Giovanni Antonio Sasso oljemålning

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

13 000 SEK

GIOVANNI ANTONIO SASSO (aktiv 1801-1816): Kvinna med barn, olja på duk, signerad A. Sasso, påskrift a tergo, lydandes: Prof A. SASSO SON No.4 Borgognissanti Florence, 54,5x45,5 cm

Mindre färgbortfall i nederkant

537246

2018-04-20