Arne Jacobsen Lufthanvsoffa

Arne Jacobsen Lufthanvsoffa
Arne Jacobsen Lufthanvsoffa
Arne Jacobsen Lufthanvsoffa
Arne Jacobsen Lufthanvsoffa
Arne Jacobsen Lufthanvsoffa
Arne Jacobsen Lufthanvsoffa
Arne Jacobsen Lufthanvsoffa
Arne Jacobsen Lufthanvsoffa
Arne Jacobsen Lufthanvsoffa
Arne Jacobsen Lufthanvsoffa
Arne Jacobsen Lufthanvsoffa
Arne Jacobsen Lufthanvsoffa
Arne Jacobsen Lufthanvsoffa
Arne Jacobsen Lufthanvsoffa
Arne Jacobsen Lufthanvsoffa
Arne Jacobsen Lufthanvsoffa

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ARNE JACOBSEN, sent 1900-tal, "Lufthavn", 3-sitssoffa, Fritz Hansen, Danmark, klädsel i svart skinn, underrede i förkromat stål, höjd 70, längd 177 cm

Smärre bruksslitage

537257

2018-04-20