Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ARNE JACOBSEN, sent 1900-tal, "Lufthavn", 3-sitssoffa, Fritz Hansen, Danmark, klädsel i svart skinn, underrede i förkromat stål, höjd 70, längd 177 cm
Smärre bruksslitage
537257
2018-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här