Applique oscariansk

Applique oscariansk
Applique oscariansk
Applique oscariansk
Applique oscariansk
Applique oscariansk
Applique oscariansk
Applique oscariansk
Applique oscariansk

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

LAMPETT, oscariansk, omkring 1900, förgylld metall, behängd med prismor, tre ljusarmar, elektrfierad, totalhöjd ca 50 cm

Borrad, skärmar med skador

537268

2018-04-20