Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
LAMPETT, oscariansk, omkring 1900, förgylld metall, behängd med prismor, tre ljusarmar, elektrfierad, totalhöjd ca 50 cm
Borrad, skärmar med skador
537268
2018-04-20