Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLLE BONNIER (1925-2016): "Korsande rymdkurvor", signerad och numrerad O Bonnier 44/63, färglitografi, bladmått ca 34,5x58 cm
537282
2018-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här