Olle Bonnier
2018-04-20
537282
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE BONNIER (1925-2016): "Korsande rymdkurvor", signerad och numrerad O Bonnier 44/63, färglitografi, bladmått ca 34,5x58 cm