Erik Jerke oljemålning

Erik Jerke oljemålning
Erik Jerke oljemålning
Erik Jerke oljemålning
Erik Jerke oljemålning
Erik Jerke oljemålning
Erik Jerke oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK JERKEN (1898-1947): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Jerke 1936, olja på duk, ca 46x54 cm

537293

2018-04-20