Martin Engström Oljemålning

Martin Engström Oljemålning
Martin Engström Oljemålning
Martin Engström Oljemålning
Martin Engström Oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

MARTIN ENGSTRÖM (född 1955): "Caput",
signerad och daterad a tergo Martin Engström -86, olja på pannå, 80x65 cm

PROVENIENS: Galerie Belle, Carl-Johan Bolander, Västerås, utsällning 275, 1986

537296

2018-04-20