Carl Malmsten "Maj" dubbelsäng

Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL MALMSTEN, (1888-1972), dubbelsäng, valnöt, brännmärkt CM, 150x200x10

Inköpt på Nordiska Galleriet under 1960-talet.

Repor, rispor, bruksslitage.

537298

2018-04-20