Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MARCEL BREUER, efter, sideboard, 132x48 cm, cremefärgad lackering, höjd 35, 132x48
Inköpt på Nordiska Galleriet under 1960-talet.
Bruksslitage, krackeleringar.
537313
2018-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här