Marcel Breuer sideboard

Marcel Breuer sideboard
Marcel Breuer sideboard
Marcel Breuer sideboard
Marcel Breuer sideboard
Marcel Breuer sideboard
Marcel Breuer sideboard
Marcel Breuer sideboard
Marcel Breuer sideboard

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARCEL BREUER, efter, sideboard, 132x48 cm, cremefärgad lackering, höjd 35, 132x48

Inköpt på Nordiska Galleriet under 1960-talet.

Bruksslitage, krackeleringar.

537313

2018-04-20