Songye hövdingastol

Songye hövdingastol
Songye hövdingastol
Songye hövdingastol
Songye hövdingastol
Songye hövdingastol
Songye hövdingastol
Songye hövdingastol
Songye hövdingastol
Songye hövdingastol
Songye hövdingastol
Songye hövdingastol
Songye hövdingastol

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÖVINGASTOL, 1900-talets slut, Songye, Kongo, träkuren dekor, dekorspik, applikationer av växtfibrer och skinn, höjd ca 51 cm

Skador

537317

2018-05-27