Songye hövdingastol
2018-05-27
537317
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÖVINGASTOL, 1900-talets slut, Songye, Kongo, träkuren dekor, dekorspik, applikationer av växtfibrer och skinn, höjd ca 51 cm
Skador