Marcel Breuer
Klubbat för:
1 900 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
MARCEL BREUER, efter, sängbord, kromat stål, svartfärgad lackering, höjd 45, 52x48
Inköpta på Nordiska Galleriet under 1960-talet
Kuntoraportti
Bruksslitage, krackelering
537329
Päivämäärä:
2018-04-21