Marcel Breuer

Marcel Breuer
Marcel Breuer
Marcel Breuer
Marcel Breuer
Marcel Breuer
Marcel Breuer

Klubbat för:

1 900 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

MARCEL BREUER, efter, sängbord, kromat stål, svartfärgad lackering, höjd 45, 52x48

Inköpta på Nordiska Galleriet under 1960-talet

Kuntoraportti

Bruksslitage, krackelering

537329

Päivämäärä:

2018-04-21