Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPRITGÖMMA, 1800-talets slut, i form av bokstapel, skinnband från 1700-talet, med karaff och 4 mindre glas, höjd ca 16, 17x11 cm
Ett glas ej tillhörande, bruksslitage
537353
2018-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här