Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HIS MASTER VOICE VEVGRAMMOFON, 1900-talets början, fodral i ek, tratt i imationsbemålad plåt, trattens diameter 52 cm, 3 askar stift samt 3 nalbum skivor medföljer
Slitage
537361
2018-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här