Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKULPTURER, 2 st, Makonde, ostafrika, resp. Kongo, 1900-talets andra hälft, höjd 68 resp. 65 cm
Den ena med skador och lagningar
537404
2018-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här