Golvspegel

Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GOLVSPEGEL, Graeter Vitra, T39, 1960/70-tal, folierad vitmetall, höjd ca 186 cm

Slitage, oxid

537413

2018-04-21