Lucio Bubacco, dekorativa skulpturer, 3 st.,Murano

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

LUCIO BUBACCO, dekorativa skulpturer, 3 st., Murano, Italien 1990-tal, lampwork, i form av djävlar som blåser glas, röd, svart och grå glasmassa, signerade Lucio Bubacco, höjd 27 - 37 cm

För konditionsrapport kontakta ulrika.ruding@auktionsverket.se

537428

2018-05-08