Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SÄNGBORD, 1900-talets första hälft, art deco, bemålade, höjd ca 57, 40x30 cm
Srnare bemålning, brusslitage
537466
2018-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här