Grange skrivbord
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
GRANGE, skrivbord, 1900-talets senare del, Frankrike, mahogny, brickmärkt, skrivbordets höjd 84, 111x50 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage.
537481
Päivämäärä:
2018-04-26