Grange skrivbord

Grange skrivbord
Grange skrivbord
Grange skrivbord
Grange skrivbord
Grange skrivbord
Grange skrivbord
Grange skrivbord
Grange skrivbord
Grange skrivbord
Grange skrivbord

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

GRANGE, skrivbord, 1900-talets senare del, Frankrike, mahogny, brickmärkt, skrivbordets höjd 84, 111x50 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage.

537481

Päivämäärä:

2018-04-26