Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): (3) Figurkompositioner, signerade, färglitografier, ca 18x21/30x23/30x24 cm
Varav två stycken med dedikationer
537499
2018-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här