Bengt Lindström färglitografier

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): (3) Figurkompositioner, signerade, färglitografier, ca 18x21/30x23/30x24 cm

Varav två stycken med dedikationer

537499

2018-04-25