Ytterfoder majolika

Ytterfoder majolika
Ytterfoder majolika
Ytterfoder majolika
Ytterfoder majolika
Ytterfoder majolika
Ytterfoder majolika
Ytterfoder majolika
Ytterfoder majolika
Ytterfoder majolika
Ytterfoder majolika
Ytterfoder majolika
Ytterfoder majolika

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GUSTAVSBERG, ytterfoder med fat, 1892, majolika, höjd 27 cm

Nagg, invändig beläggning, glasyrkrackeleringar

537501

2018-04-22