Tord Örtenholm färglitografi

Tord Örtenholm färglitografi
Tord Örtenholm färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TORD ÖRTENHOLM (1908-1991): Komposition, signerad och daterad Tord Örtenholm -71, 12/40, färglitografi, ca 22x42 cm

537502

2018-04-28