Matsalsbord Englad
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATSALSBORD, England, 1900-talets andra hälft, fanérat i mahogny, fothylsor i mässing, höjd ca 73, diameter 120, 3 iläggsskivor (varav en med sarg) vardera bredd 55 cm medföljer
Ytskador, bordsskivan med ytskador o fläckar
537535
2018-04-26