Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STEN EKLUND (1942-2009): Utan titel, signerad och daterad Sten Eklund 1966, gouache på papper, 43x42,5 cm.
Slitage på papper, gulnad, fläckar, veck
537537
2018-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här