Sten Eklund gouache 1966

Sten Eklund gouache 1966
Sten Eklund gouache 1966
Sten Eklund gouache 1966
Sten Eklund gouache 1966

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STEN EKLUND (1942-2009): Utan titel, signerad och daterad Sten Eklund 1966, gouache på papper, 43x42,5 cm.

Slitage på papper, gulnad, fläckar, veck

537537

2018-04-21