Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JOHANNES ANDERSEN, matbord, för Uldum, Danmark, 1960-tal, teak, 2 utdragskivor vardera 50, höjd 73, 160x90 cm
Bruksslitage
537541
2018-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här