Matbord Johannes Andersen

Matbord Johannes Andersen
Matbord Johannes Andersen
Matbord Johannes Andersen
Matbord Johannes Andersen
Matbord Johannes Andersen
Matbord Johannes Andersen
Matbord Johannes Andersen
Matbord Johannes Andersen

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JOHANNES ANDERSEN, matbord, för Uldum, Danmark, 1960-tal, teak, 2 utdragskivor vardera 50, höjd 73, 160x90 cm

Bruksslitage

537541

2018-04-21