Bengt Elde oljemålning
Valmis
2018-04-22
537547
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
BENGT ELDE (1939-2015): Kustlandskap, signerad och daterad Be. Elde -67, olja på duk, ca 64x109 cm