Roberto Matta färgetsning

Roberto Matta färgetsning
Roberto Matta färgetsning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): "Les oh! Tomobiles", signerad och numrerad 22/100, färgetsning på rispapper, bildyta ca 41x55 cm

537552

2018-04-22